Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyGoclever uvádí na trh tři tablety s Androidem. Lákají nízkou cenou

Goclever uvádí na trh tři tablety s Androidem. Lákají nízkou cenou

Firma Goclever uvádí na trh tři nové modely multimediálních tabletů s Androidem Jelly Bean a čtyřjádrovým procesorem. Zařízení přicházejí s kompletně předinstalovanými GPS aplikacemi a mapami Slovenska a České republiky. 

Díky začlenění kompletního souboru map je nova nabídka od Goclever ideální pro každého, kdo hledá nejen moderní a výkonný tablet, ale také flexibilní a plně vybavené řešení satelitní navigace pro všechny dlouhé cesty po střední Evropě. A co víc, intuitivní a snadno ovladatelná navigační aplikace a samotný soubor map jsou dostupné bez jakýchkoli příplatků. Samozřejmostí je i aktualizace mapových informací, které mohou být do zařízení stáhnuty zdarma.

Nové tablety jsou dostupné ve třech verzích, které se liší především v bateriích a velikosti obrazovky (7″ a 7,85″ nebo 10,1″), takže si každý může vybrat ideální model, který vyhovuje jeho potřebám a preferencím.

Aries 70 má 7″ IPS displej s rozlišením 1280 × 800 pixelů, poměrem stran 16:10 a pětibodovou dotykovou vrstvou, dále také rychlý čtyřjádrový procesor a grafiku PowerVR SGX544MP. Navíc specifikace tabletu zahrnuje 1 GB operační paměti a 8GB vestavěnou paměť. Nechybí WiFi modul, Bluetooth, A-GPS, elektronický kompas a čtečka karet microSD, která podporuje karty s kapacitou až 32 GB. Samozřejmostí je i slot pro SIM karty, dále připojení micro USB OTG a 3,5mm výstup pro sluchátka. K dispozici jsou dva fotoaparáty. Na zadní straně se nachází objektiv se 2 megapixely, na přední 0,3 megapixelů.

Goclever Aries 785 má nepatrně větší displej (7,85″)s odlišným poměrem stran 4:3 a rozlišením 1024 × 768 pixelů. Je k dostání ve dvou barevných provedeních – bílá a grafit. Ostatní specifikace jsou totožné s jeho „menším bratříčkem“.

Nejvýše na pomyslném žebříčku stojí Aries 101 s 10,1″ displejem a vysoce kapacitní baterií 7500 mAh, která může zařízení napájet až po dobu 7 hodin při konstantním používání.

Na tablety společnosti Goclever je poskytována dvouletá záruka. Doporučená koncová cena u 7″ modelu bude začínat na 4 190 Kč, zatímco u jeho nepatrně většího protějšku je doporučená koncová cena 4 890 Kč. 10,1″ tablet má doporučenou cenu 5 890 Kč.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Ariesgoclever/“/]

Zdroj: TZ Goclever

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře