Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyGenius uvedl na trh tojánek pro tablety s vestavěnými reproduktory TRANSBar

Genius uvedl na trh tojánek pro tablety s vestavěnými reproduktory TRANSBar

Genius představil přenosný stojan na tablety a smartphony s označením TRANSBar, jehož součástí je dvojice zabudovaných bluetooth reproduktorů a mikrofon. Jedná se o řešení zejména pro ty uživatele, kteří chtějí využívat svůj tablet k pohodlnému sledování filmů, poslechu hudby nebo handsfree telefonování.

Novinka se na českém a slovenském trhu prodává za doporučenou cenu 1399 Kč, resp. 55,99 euro s DPH.

Genius TRANSBar představuje univerzální příslušenství pro tablety všech velikostí. Kombinuje v sobě funkce stojánku a reproduktorů, což ocení majitelé tabletů, kteří chtějí tato zařízení používat ke sledování filmů nebo poslechu hudby. Stačí jen rozložit stojánek podle velikosti tabletu a pak už jen sledovat dění na displeji.

Flexibilní, ale pevná konstrukce, zajistí tabletu stabilitu a bezpečné ukotvení. Tělo stojanu zároveň obsahuje bezdrátovou stereosoupravu s výkonem 5 W. Tu snadno spárujete s tabletem pomocí bezdrátové technologie bluetooth. K ovládání hlasitosti a k přepínání skladeb slouží pětice tlačítek na vrchním ramenu stojanu, kde se nacházejí i dvě diody stavu baterie a připojení.

Na jedno nabití přes USB port vydrží TRANSBar hrát až 15 hodin díky vestavěné lithium?iontové baterii s kapacitou 1800 mAh.

Stojánek můžete využít také pro hands?free telefonování. Přístroj je vybaven kromě reproduktorů také citlivým mikrofonem, díky němuž můžete telefonovat a zároveň chodit po místnosti, aniž byste museli tablet vyjímat ze stojánku.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/TRANSBar/“/]

Zdroj: TZ Genius

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře