Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyGenius PowerBank ECO-u1027: S 10000mAh baterií vám šťáva hned tak nedojde

Genius PowerBank ECO-u1027: S 10000mAh baterií vám šťáva hned tak nedojde

Genius uvádí na trh novou řadu záložních baterií PowerBank ECO-u1027 pro smartphony a tablety. Novinka se vyznačuje především velkou kapacitou, elegantním designem a příznivou cenou.

Powerbanky jsou čím dál více nepostradatelným doplňkem pro každodenní práci s našimi mobilními zařízeními, a tak je kladen důraz na jejich kapacitu, univerzální použití a design. Tělo nové záložní baterie Genius PowerBank ECO-u1027 je vyrobeno z hliníku a nabízí se ve třech barevných provedeních – stříbrné, černé a tmavě červené. Kompaktní rozměr podobný externímu disku 139 × 74 × 13,9 mm skvěle tak zapadne do brašny či kabelky.

Powerbanka ECO-u1027 s kapacitou 10 000 mAh je vybavena dvojicí USB výstupů nabízejících nabíjecí proud 1A a 2,1A, které je možné využít k dobíjení tabletu i telefonu a to jak samostatně, tak i současně najednou. Výběr nabíjecího proudu 2,1A uvítá uživatel i v okamžiku kdy potřebuje rychle dobít mobilní telefon a zkrátit dobu čekání na minimum. Samotná baterie se pak dobíjí pomocí microUSB kabelu a tak ji lze dobíjet běžnou nabíječkou od smartphonu.

Doporučená koncová cena externí baterie Genius PowerBank ECO-u1027 činí 780 s DPH. Na zařízení se vztahuje dvouletá záruka.

ECO-u1027-2

Zdroj: TZ Genius

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře