Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyGenius HS-120BT: Jednosluchátkový Bluetooth headset s mikrofonem

Genius HS-120BT: Jednosluchátkový Bluetooth headset s mikrofonem

Genius uvedl na trh nové hands-free pro mobilní telefony a tablety s názvem HS-120BT. To dokáže připojit současně dvě zařízení pomocí bluetooth a je tak nepostradatelným pomocníkem nejen do auta, ale také do kanceláře, kde každému usnadní práci na PC při současném telefonování.

V době mobilních telefonů není výjimkou, že jeden uživatel má více jak jeden smartphone, nejčastěji se tak stává v podobě pracovního a soukromého telefonu. Díky technologii, která umožňuje připojení dvou zařízení současně, již uživatel nemusí volit mezi tím, které zařízení preferovat a může připojit oba mobilní telefony najedou a nezmeškat tak žádný telefonát například během řízení.

Ovládání nového hands-free HS-120BT je velice jednoduché a slouží k tomu tři tlačítka. Pomocí těchto tlačítek lze vypnout/zapnout hands-free, přijmout a ukončit hovor a také volit hlasitost.

hs-120bt-4-nahled

HS-120BT se dodává spolu s háčky za ucho ve dvou velikostech a bylo navrženo tak, aby padlo opravdu každému. Díky tomu a hmotnosti pouhých 7 gramů je opravdu pohodlné a uživatel snadno zapomene, že jej nosí. LED dioda umístěna na vnitřní straně hands-free indikuje zda je zapnuté, a nebo v režimu pro párování.

Doporučená koncová cena Genius HS-120BT je 230 Kč s DPH. Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

987

Zdroj: TZ Genius

 

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře