Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyGenesis Holm 300 je herní stůl s podsvícením a mnoha dalšími funkcemi

Genesis Holm 300 je herní stůl s podsvícením a mnoha dalšími funkcemi

Společnost Genesis představuje originálně řešený stůl určený nejen pro hráče počítačových her. Holm 300 RGB je vybaven mnoha funkcemi, vychytávkami a praktickými držáky. Navíc má i efektní RGB podsvícení.

Deska stolu je vyrobena z MDF materiálu pokrytého laminovaným povrchem s karbonovým designem, který odlišuje Holm 300 RGB od běžných stolů dostupných na trhu. Stůl má také menší poličku pro monitor, která umožňuje umístit obrazovku výše a zajistit správné držení hlavy. Pod poličkou tím vznikne dodatečné úložiště pro příslušenství a drobnosti. Pokud poličku nechcete používat, tak ji můžete jednoduše odšroubovat a v případě potřeby znovu připevnit.

Holm 300 RGB má také několik praktických řešení, která jsou promyšleně zakomponovaná do desky stolu. Jedním z nich je integrovaný rozbočovač se třemi porty USB 3.0 nebo integrovaná bezdrátová nabíječka pro indukční nabíjení mobilních zařízení.

Stůl se pyšní i dobrým cable managementem, který umožňuje převzít plnou kontrolu nad všemi kabely a udržet na stole pořádek. Vyhloubení v zadní části desky umožňuje udržení kabelů klávesnice, myši a jiného příslušenství na svém místě. O pořádek ve spodní části stolu se stará kovový držák, který pojme přepěťovou ochranu se všemi kabely.

Uživatelský zážitek zpříjemní i držak na sluchátka, gamepady a také speciální držák na hrnek nebo plechovku, který brání nechtěnému vylití a poškození stolu nebo herních periferií nápojem. Montáž držáků je univerzální, takže si je můžete nainstalovat na libovolné straně.

To, co nejvíce odlišuje herní stůl Holm 300 RGB od běžných stolů, je plně ovladatelné LED podsvícení s možností nastavení několika režimů a efektů. Pomocí přibaleného dálkového ovladače lze měnit barvy, režimy, rychlost efektů a jas podsvícení.

Cena a dostupnost:

Genesis Holm 300 RGB je k dostání za cenu 4 890 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře