Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyGameloft oznámil datum vydání Dungeon Hunter 5, dočkáme se jí už za...

Gameloft oznámil datum vydání Dungeon Hunter 5, dočkáme se jí už za dva týdny

Že se tento rok dočkáme pokračování populární série hack-and-slash her Dungeon Hunter je jisté stejně, jako že zítra vyjde slunce. Nyní však konečně známe přesné datum vydání. Dozvíte se ho zde!

Dungeon Hunter 5 byl oznámen přibližně před měsícem a Gameloft ho zájemcům pilně prezentoval na výstavě CES. Silné nadšení z překopaného levelovacího systému, pocitově lepšího soubojového systému a nových animací a všeobecně lepšího grafického zpracování, před několika hodinami podpořil ještě jednou informací – je jím datum 12. března, kdy má hra vyjít nejen pro Android, ale také pro iOS. To znamená, že do podmanivého herního světa zmítaného nekonečnými konflikty se budeme moci ponořit za necelé dva týdny.

Co se týče dalších informací, asi nejdůležitější je, že Dungeon Hunter 5 bude stejně jako její předchůdci free-to-play hrou. To znamená, že hráči si ji budou moci stáhnout a hrát zdarma. Doufáme, že Gameloft nepodlehne aktuálnímu nešvaru a nepřežene to s monetizací. Chamtivých her jsme už trošku přejedeni. Co vy? Jak se na nový Dungeon Hunter těšíte?

dungeon-hunter-5

Zdroj: DroidGamers

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře