Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyGamee, nová globální herní sociální síť, je nyní ke stažení na českém...

Gamee, nová globální herní sociální síť, je nyní ke stažení na českém App Store

Po úspěšném uvedení na trh v Austrálii a Turecku dnes pražské vývojářské studio Cleevio oznámilo uvedení sociální herní sítě Gamee v ČR. Aplikace je nyní ke stažení na českém App Store pro operační systém iOS, v pátek 1. května bude k dispozici i pro telefony využívající platformu Android.

Gamee je nový koncept sociální herní sítě, který nabízí hraní chytlavých miniher a sdílení nejlepšího dosaženého skóre s přáteli jak v rámci vytvořeného profilu přímo v Gamee, tak přes Facebook či Twitter. Všechny hry najdete na jednom místě a nebudete tak mít z nich přeplněnou celou paměť telefonu.

V současnosti Gamee obsahuje různé žánry her od arkádových po skákačky, závody aut, logické hry až po retro hry typu had. Každé dva týdny pak do nabídky přibude hra nová a všechny z nich můžete hrát jak na chytrém telefonu, tak v internetovém prohlížeči.

Aplikace nemá věkové omezení a dnes již úspěšně funguje v Austrálii a v Turecku. Podle statistik se ukazuje, že ženy nejradši hrají logické hry a muži naopak arkádové a závodní. Ode dneška se do soutěžení v globální herní síti můžou zapojit i Češi.

[appbox appstore id945638210]

Zdroj: Cleevio

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře