Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyGame of Thrones kraluje žebříčku nejstahovanějších televizních seriálů

Game of Thrones kraluje žebříčku nejstahovanějších televizních seriálů

Game of Thrones, Walking Dead a WestWorld patří mezi nejpopulárnější seriály za uplynulý rok. Alespoň mezi internetovými piráty, podle statistik totiž patří k nejvíce nelegálně stahovaným sériím ze sítě BitTorrent v roce 2016. Šéf stanice HBO, které Game of Thrones vysílá, již dříve uvedl, že společnosti pirátství nijak neškodí.

„Naše zkušenost je taková, že stahování nakonec vede k více předplatným. Myslím, že Hra o trůny je piráty nejvyhledávanější show na světě. Je to větší pocta, než dostat Emmy,“ uvedl tehdy Bewkes.

Podle serveru TorrentFreak si první místo a trůn nejvíce stahovaného seriálu uplynulého roku přes protokol BitTorrent udržel po páté v řadě seriál na motivy novel George R. R. Martina Game of Thrones. Na druhém místě najdeme The Walking Dead neboli Živí mrtví a jako třetí skončil sci-fi western Westworld, který pojednává o futuristickém zábavním parku obydleném robotickými bytostmi.

Celý žebříček nejlepší desítky vypadá následovně:

1) Game of Thrones
2) The Walking Dead
3) Westworld
4) The Flash
5) Arrow
6) The Big Bang Theory
7) Vikings
8) Lucifer
9) Suits
10) The Grand Tour

iu-796x398

Zdroj: TF

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře