Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyGalaxy S III na fotografii. Pět řad ikon a podlouhlé domovské tlačítko

Galaxy S III na fotografii. Pět řad ikon a podlouhlé domovské tlačítko

Na jednom polském serveru se objevila fotografie dosud nepředstaveného smartphonu od Samsungu. Pravděpodobně jde o připravovaný super Android Galaxy S III. Na rozdíl od různých renderů, kterých je na webu dostatek, tak nyní máme možnost vidět i samotné zařízení.

Podívejme se na fotografii drobnohledem. Pod mamutím displejem (jeho úhlopříčka se patrně bude pohybovat v rozmezí 4,6-4,8 palce) můžeme vidět podlouhlé domovské (zřejmě hardwarové) tlačítko.

Další inovací je změna layoutu hlavní nabídky, do kterého se nyní dostane pět sloupců, namísto čtyř, se kterými se setkáváme u Galaxy Nexusu.

V Polsku se nachází významné vývojové středisko Samsungu. Jeden z jeho pracovníků v minulosti leaknul fotografii modelu Note, což může dodávat dnešní zprávě alespoň špetku kredibility. Jestli jde o stejného potížistu však nevíme.

Na polském webu se píše, že fotografii pořídil člověk, který má na starosti testování uživatelského rozhraní.

A co si myslíte vy? Nachází se na fotografii skutečně Samsung Galaxy S III? Dejte nám vědět v diskuzi.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. No rozhodně se nabídka aplikací nepodobá prostředí touchwiz – spíš čistýmu androidu … takže? na druhou stranu by se designově vracel k SGS a spousta lidí by tento design určitě uvítala …

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře