Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyAplikace UEFA Euro 2012: Dobrý den, sportu zdar, fotbalu zvláště

Aplikace UEFA Euro 2012: Dobrý den, sportu zdar, fotbalu zvláště

V období od 8. června do 1. července se v Polsku a na Ukrajině uskuteční Mistrovství Evropy ve fotbale, kam se kvalifikovala také naše reprezentace. Znovu se tak rozezní již tradiční pokřik ?Kdo neskáče není Čech, hop, hop, hop?.

Pokud jste příznivci sportu a fotbalu zvláště, můžete si stáhnout s předstihem oficiální aplikaci od EUEFY, která bude garantem toho, že opravdu o nic důležitého nepřijdete.

Aplikace vám nabídne přehled o složení jednotlivých týmů a do detailů rozebraný herní plán. Dále si budete moci prohlédnout fotografie jednotlivých hráčů. Především vás pak ale bude aktuálně informovat o všem podstatném, co se na trávníku v okamžiku, kdy se zrovna nebudete dívat, přihodilo.

Vedle toho také obsahuje doporučení, kudy jet a čemu se případně vyhnout, pakliže se chystáte na šampionát vyrazit autem ze zahraničí.

Stahovat mohou majitelé smartphonů s Androidem ve verzi 1.6 a vyšší.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře