Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyFuturello: Natočte video a pošlete ho do budoucnosti

Futurello: Natočte video a pošlete ho do budoucnosti

Aplikace Futurello od českých vývojářů funguje na podobném principu jako časová kapsle, jenom se nemusíte zašpinit od hlíny. Prostě vezmete do ruky telefon a natočíte s ním až minutové video s pozdravem, zprávou nebo dokonce poselstvím, které pak sami sobě nebo svým přátelům pošlete do budoucnosti (maximem je deset let).

Video se skryté uloží na váš Google Disk, kde k němu nemá nikdo přístup, dokonce ani vy sami. Po uplynutí patřičné doby vám nebo přátelům přijde na e-mail odkaz pro přehrání videa.

„Znáte ten pocit, když na půdě najdete krabici plnou zapomenutých fotek? Tak přesně tohle zažijete s Futurellem, s tím rozdílem, že si pustíte rovnou video,“ popisuje aplikaci otec myšlenky Jan Valuštík.

Futurello je ke stažení zdarma pro Android. Na květnové Apparadě se tato aplikace v nabité konkurenci umístila na čtvrtém místě.

[appbox googleplay valustik.futurello]

1 2 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře