Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyFullContact: Správa všech kontaktů ve vašem smartphonu na jednom místě

FullContact: Správa všech kontaktů ve vašem smartphonu na jednom místě

Součástí softwarové výbavy každého smartphonu je aplikace kontaktů. Ta je bohužel dost často omezená. Výrobci totiž ještě nepochopili, že lidé v současnosti nepoužívají jen telefony, ale také sociální sítě a tzv. „kecálky“. Naštěstí někteří vývojáři tento nedostatek vycítili.

V Google Play Storu  a Apple App Storu se tak nachází hromada zajímavých aplikací pro správu kontaktů. Jednou z nich je i FullContact, velmi komplexní nástroj, díky němuž máte všechny kontakty pohromadě ať už se jedná o přátele na Facebooku, Twitteru, Googlu, klasické telefonní kontakty, maily atd. Ale to samozřejmě není úplně všechno.

Abyste se v té změti kontaktů lépe orientovali, FullContact ke každému z nich automaticky přidá fotografii. K tomu si kontakty můžete proložit různými tagy a rozřadit je tak do skupin například „práce“, „rodina“, „fotbal“, „hospoda“ atd. FullContact navíc dává pozor, aby žádný z kontaktů neduplikoval,  takže se díky němu efektivně zbavíte nadbytečných záznamů a nebo je sloučíte do jednoho jediného kontaktu.

Pokud jste vášnivými uživateli sociálních sítí, můžete si skrze FullContact nechat posílat všechny příspěvky, aniž byste přitom museli mít otevřenou aplikaci.

FullContact je k dispozici pro Android a iOS a to zdarma s tím, že pokud aplikaci budete chtít využívat dlouhodobě a se všemi prémiovými funkcemi, budete si muset pořídit předplatné.

[appbox googleplay com.fullcontact.ledene]

[appbox appstore 579616837]

fullcontact-android

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře