Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyFrontline Commando 2: Stravitelná jednohubka, kde myšlení a rozum jdou stranou

Frontline Commando 2: Stravitelná jednohubka, kde myšlení a rozum jdou stranou

Stáhněte si pokračování úspěšné 3D střílečky z pohledu třetí osoby. Vaším úkolem bude zlikvidovat všechny nepřátele na hrací ploše. I tentokrát vám k tomu poslouží obsáhlý zbraňový arzenál, ve kterém najdete moderní útočné pušky, granáty nebo raketomety.

Frontline Commando 2 přináší detailní grafiku, výborný hudební doprovod, spoustu zbraní, vylepšování (ze začátku máte po ruce opravdu jen nezbytné minimum) a možnost vybrat si parťáka, který vám kdykoli pomůže. Jenže tohle všechno, jakkoli to zní pěkně, degraduje velmi omezený pohyb. Jako člen speciální jednotky se se totiž budete skrývat výhradně za překážkami.

Je zde také implementován systém drobných plateb, skrze který se vám vývojáři chtějí dostat do peněženky, což nikdy nepotěší.

Hra obsahuje singleplayer a multiplayer. Kromě audiovizuálního posunu je ve „dvojce“ patrná i chytřejší umělá inteligence NPC protivníků, kteří se naštěstí už jen zřídka kdy chovají jako sloni v porcelánu.

Herní studio Glu nás svým novým počinem nikterak nepřekvapilo, vydalo totiž přesně to, co jsme od něj očekávali – dobře stravitelnou jednohubku, kterou člověk zabije čas, když čeká na zastávce na autobus nebo cestujete vlakem.

[appbox googleplay com.glu.flc2]

[appbox appstore id686222927]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře