Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyFripito: Využijte 50% slevu na fotoprůvodce Kubou

Fripito: Využijte 50% slevu na fotoprůvodce Kubou

Aplikace Fripito má nově v nabídce fotoprůvodce Kubou, ostrovem v karibském moři, který proslul nejen svojí revoluční historií, ale i osobitou krásou a samozřejmě doutníky. Až do 17. ledna bude možné průvodce zakoupit s 50% slevou.

Autorem více než 60 fotografií je kanadský cestovatel, fotograf a novinář Brendan van Son. V průvodci jsou doplněny také informace o nastavení fotoaparátu, fotografickém vybavení i nejlepším čase, kdy uvedená místa navštívit. Všechny fotografie obsahují GPS polohu a jak veškerý obsah, tak mapy lze stáhnout offline do mobilu nebo tabletu.

Průvodce Okouzlen Kubou bude do 17. prosince, v rámci svého uvedení, ke stažení za limitovanou cenu 3,99 dolaru v App Store i Google Play.

Zájemci si mohou v aplikaci zakoupit také další průvodce např. Island, Pálavu, Moravské Toskánsko, Azory, Prahu, Čínu, Jihoafrickou republiku, České Švýcarsko, Český ráj, Kanárské ostrovy, Paříž, Londýn, New York, Brooklyn, Madeiru, Filipíny, Dubaj nebo Bolívii.

Zdarma pak mají možnost nahlédnout do připravovaných průvodců jako třeba národní parky USA, Japonsko, Izrael, Botswana, Namíbie a mnoho dalších.

[appbox appstore id838815010]

[appbox googleplay com.fripito.Fripito]

3 1 2

Zdroj: Fripito

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře