Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyFripito nyní nabízí průvodce Florencií. První týden navíc s 50% slevou!

Fripito nyní nabízí průvodce Florencií. První týden navíc s 50% slevou!

Aplikace Fripito, která nabízí foto průvodce do mobilů a tabletů, rozšířila svoji nabídku o nového průvodce Florencií, toskánskou kulturní a historickou perlou, a malebnou oblastí Cinque Terre na italské riviéře. Až do 5. dubna je možné průvodce zakoupit s 50% slevou.

Fripito představuje nového průvodce, který pomůže nejen fotografům, ale i cestovatelům objevit ikonické památky Florencie, nejznámějšího města Toskánska, a oblasti na severozápadě Itálie, která svých pět unikátních rybářských vesnic vystavěných na strmém pobřeží nazvala Cinque Terre.

V kolébce renesance se cestovatelé seznámí se slavnými památkami jako je slavný most Ponte Vecchio, náměstí Piazza del Duomo s katedrálou Santa Maria del Fiore, Piazzale Michelangelo, Abbazia di San Miniato al Monte, Piazza della Signoria s palácem Palazzo Vecchio apod. a navíc získají tipy na krásné fotografické pohledy na město. V Cinque Terre si vychutnají neobvyklou atmosféru vesniček Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola i Riomaggiore, kam je vjezd autům zakázán.

Autorem téměř 50 fotografií je kanadský cestovatel, fotograf a novinář Brendan van Son. V průvodci jsou doplněny informace o nastavení fotoaparátu, fotografickém vybavení i nejlepším čase, kdy uvedená místa navštívit. Všechny fotografie obsahují GPS polohu a jak veškerý obsah, tak mapy lze stáhnout offline do mobilu nebo tabletu.

Průvodce Florencie – Cinque Terre bude do 5. dubna ke stažení za limitovanou cenu 2,99 dolaru v App Store i Google Play.

[appbox appstore id838815010]

[appbox googleplay com.fripito.Fripito]

Florence-Italy-90 59 Cinque-Terre-82

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře