Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyFotoaparát iPhonu 5 je v pořádku. To jen uživatelé neumí fotografovat, tvrdí...

Fotoaparát iPhonu 5 je v pořádku. To jen uživatelé neumí fotografovat, tvrdí Apple

Majitelé nového iPhonu 5 si stěžují na kvalitu fotografií pořízených fotoaparátem. Na řadě snímků totiž nelze přehlédnout fialový nádech. Ten se na nich objeví hlavně pokud fotíte proti světlu. Jeden z majitelů jménem Matt Van Gastel na problém upozornil oficiální technickou podporu Applu. Její odpověď ho ale šokovala.

Pro Apple není fialový nádech vada. Technická podpora Mattovi doporučila, aby při focení nestál proti světlu a pro příště také zkusil fotografovat pod jiným úhlem. Zcela nepokrytě tedy naznačuje, že chyba je na jeho straně.

Takže si to pěkně shrňme: Apple tvrdí, že pokud se na fotografiích objeví fialová záře, jde o normální chování (vlastnost) fotoaparátu v iPhonu 5. Chyba je v tomto případě na straně uživatele ? telefon proto držte jinak!

Apple

iPhone 5

iPhone 5

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Bože!.. Jelikož má iPhone safírovy sklíčko na objektivu tak je jasny že bude ten odraz světla do fialova protože safír, světe div se má fialkovej nádech..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře