Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyFOTO: Tohle je Sony Xperia Z4, která si zahraje v bondovce Spectre

FOTO: Tohle je Sony Xperia Z4, která si zahraje v bondovce Spectre

Díky útoku severokorejských hackerů na počítače společnosti Sony se můžete podívat na první snímky špičkového smartphonu Xperia Z4. Kromě finálního vzhledu telefonu na veřejnost unikly i návrhy designu raných prototypů.

Snímky Xperie Z4 hackeři zachytili v e-mailové komunikaci výkonného předsedy a ředitele společnosti Sony Pictures Entertainment Michaela Lyntona. Z ní mimo jiné také vyplynulo to, že smartphone si zahraje ve filmu Spectre s agentem Jamesem Bondem.

Podle nepotvrzených zpráv Xperia Z4 přijde s 5,2palcovým QHD (Quad HD) displejem, osmijádrovým procesorem Snapdragon 810, 4 GB operační paměti a hlavním 20,7megapixelovým fotoaparátem.

1

Sony svou novou vlajkovou loď veřejnosti představí s největší pravděpodobností v březnu na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně. Do prodeje by mohl smartphone zamířit o dva měsíce později.

3 4

Zdroj: PocketNow

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře