Pátek, 28 června, 2024
DomůNovinkyFOTO: Speciální „selfiephone“ HTC Desire Eye s 13Mpx předním foťákem

FOTO: Speciální „selfiephone“ HTC Desire Eye s 13Mpx předním foťákem

HTC reaguje na rostoucí oblibu autoportrétů, tedy takzvaných selfies. Už tuto středu představí speciální smartphone Desire Eye, který bude schopen pořizovat snímky samotného uživatele v co největší kvalitě.

Konkurence v segmentu „selfiephonů“ přituhuje. Mobil pro co nejdokonalejší focení sebe samého uvede i HTC.

Novinka Desire Eye vychází z modelu One M8 a selfieholiky se bude snažit zaujmout předním třináctimegapixelovým fotoaparátem, s nímž by mělo být pořizování detailních autoportétů jedna radost. Stejné rozlišení dostane i snímač zadního foťáku.

K představení telefonu by mělo dojít už za dva dny, tedy ve středu 8. října. Přitom se také spekuluje, že by nové HTC mohlo být voděodolné a přečkat tak bez újmy pobyt ve vodě v hloubce jednoho metru po dobu 30 minut.

Na tiskové konferenci v New Yorku HTC ukáže zřejmě i nové akční voděodolné kamerky pro extrémní sporty. Ty by měly být konkurencí populárním výrobkům GoPro.

874Zdroj: PhoneArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře