Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyFOTO: Muž si koupil Samsung Galaxy S6, jednalo se o věrnou napodobeninu

FOTO: Muž si koupil Samsung Galaxy S6, jednalo se o věrnou napodobeninu

Vlajková loď Samsungu láká spoustu lidí. Přemrštěná cena však leckoho od koupě odradí, nebo ho přiměje ke krajnímu řešení. Třeba k podezřele výhodné koupi, po níž zbudou oči pro pláč. 

Své o tom ví jeden nejmenovaný uživatel diskuzního fóra Reddit, který Samsung Galaxy S6 koupil za cenu 500 dolarů (cca 13 000 korun). Kdyby se vám něco takového povedlo, byla by to opravdu extrémně výhodná koupě. Vždyť nový Samsung Galaxy S6 v základní verzi stojí okolo 20 tisíc korun. Háček byl v tom, že uživatel si namísto vytouženého Samsungu přinesl domů jeho věrnou napodobeninu.

Prodávající uživateli tvrdil, že smartphone koupil na Ebayi, ale jelikož zjistil, že se jedná o verzi SM-G920i, která je nekompatibilní s CDMA sítí, rozhodl se smartphone prodat. Kupující pak vložil do smartphonu SIM kartu, zařízení zapnul a jelikož fungovalo, tak za něj zaplatil požadovanou cenu a odnesl si ho domů. Tam bohužel zjistil, že ač telefon po vizuální stránce vypadá jako Samsung Galaxy S6, jeho hardwarové vybavení se specifikaci tohoto high-endového zařízení ani zdaleka nepřibližují.

Zařízení bylo vybaveno displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů a o jeho chod se staral čip MediaTek MT6582 a 1GB RAM. Smartphone se navíc tvářil jako po aktualizaci na Android 5.0.2, ale jednalo se pouze o graficky upravenou verzi KitKatu.

Z toho vyplývá, že pokud narazíte na nějakou velmi výhodnou nabídku, měli byste být velmi obezřetní.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/galaxy s6 fake/“/]

Zdroj: SamMobile

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře