Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyFOTO: V MHD můžete narazit na nepředstavený Nexus 6

FOTO: V MHD můžete narazit na nepředstavený Nexus 6

Premiéra Nexusu 6 je na spadnutí. Server Android Police zveřejnil další snímky připravovaného referenčního Androidu. Ty ukazují tentokrát nový Nexus v rukou neznámého testera při cestování veřejnou dopravou.

Přestože byl mobil umístěn do krytu, aby jej nebylo poznat, neunikl pozornosti zvídavého spolucestujícího. Vzhled čelní strany vyfoceného přístroje koresponduje s již dříve publikovanými rendery a fotografiemi.

Vzhledem k poměru telefonu a ruky, která ho drží, je na místě napsat, že nový Nexus 6 je velká placka s ovládacími tlačítky posunutými více ke středu pravé hrany, což by mělo uživateli alespoň trochu usnadnit jeho ovládání.

Také si nelze opět nevšimnout výrazných reproduktorů umístěných v horní a dolní části. Naopak velkou neznámou je ikonka ve tvaru srdíčka v notifikační liště. Nejsme si jisti, zda nejde o oznámení nějaké aplikace od vývojářů třetích stran nebo se snad jedná o upozornění platformy Google Fit? Ta by měla po vzoru Health od Applu umožnit různým aplikacím shromažďovat a sdílet data o zdraví uživatelů. Jaký je váš názor?

Nový referenční Android by měl být představen spolu s novým tabletem Nexus 9 od HTC na akci Googlu 15. nebo 16. října. Tvrdí to alespoň někteří zasvěcení.

nexus2cee_image1

nexus2cee_44

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře