Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyFortnite se poprvé ukáže na Samsungu Galaxy Note9

Fortnite se poprvé ukáže na Samsungu Galaxy Note9

Mobilní hit Fortnite již brzy zavítá na mobilní platformu Android. Nedostane se však okamžitě na všechny telefony. Jak informoval web 9to5google, populární battle royale titul má být zpočátku exkluzivně dostupný pouze pro připravovanou vlajkovou loď Galaxy Note9.

O tom, že Fortnite dorazí i na Android, se hovoří již delší dobu. Přesný termín, kdy se tak stane, ale nikdy nepadl a nyní už víme proč. Hra bude exkluzivně dostupná až pro přicházející Galaxy Note9, a to přesně po dobu prvních 30 dní od svého vydání. Samsung chce touto akcí, na které se domluvil s vývojáři z Epic Games, akcentovat také herní stránku nového smartphonu, který se jinak tváří jako ryze pracovní zařízení.

Příchod herního fenoménu na Android má být dokonce propagován speciální akcí – pro zájemce, kteří si Note9 předobjednají, mají být dostupné zajímavé bonusy. Zmiňovaná je konkrétní virtuální měna V-Bucks pro Fortnite v hodnotě 100 až 150 dolarů nebo bezdrátová sluchátka AKG.

Samsung Galaxy Note 9 bude představený 9. srpna. Předobjednávky mají být spuštěny 14. srpna, přičemž 24. srpna odstartuje volný prodej. Na ostatní Android smarpthony Fortnite zamíří na konci září.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře