Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyFlow Home: Inovativní launcher pro zařízení s Androidem

Flow Home: Inovativní launcher pro zařízení s Androidem

Alternativních launcherů je celá řada, takže nás hned tak nějaký nepřekvapí. Přesto se v obchodě s aplikacemi tu a tam nějaký zajímavý kousek objeví. Tak třeba Flow Home, launcher plný zajímavých funkcí a nastavení, který má navíc velmi dobré zpracování.

Ačkoliv si ve Flow Home můžete nastavit prakticky vše, v základu je čistý a velmi přehledný. To znamená, že to co potřebujete, najdete velmi rychle a intuitivně. Stačí gestem posunout obrazovku, nebo použít šikovný nástroj pro vyhledávání.

Další výraznou předností je domovská obrazovka, kterou tvoří multimediální obsah různých služeb. Pokud například používáte Instagram nebo Twitter, na domovské stránce se vám objeví čerstvé příspěvky atd. S nimi pak můžete rovnou pracovat a to aniž byste museli otevírat příslušné aplikace.

Nenároční uživatelé určitě ocení také skutečnost, že launcher je co do nastavování poměrně samostatný. Ale jestli si ho budete chtít nastavit sami, dostanete k tomu dostatečné možnosti.

Na launcheru Flow Home je však úplně nejlepší, že je velmi plynulý, stabilní a zbytečně neukrajuje z výkonu zařízení.

Flow Home se v současné době nachází ve verzi beta. Z Google Play Storu si ho můžete stáhnout zdarma.

[appbox googleplay com.larvalabs.flow]

flow-home

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Opravdu tam jde zobrazit obsah Facebooku? Zkusila to autorka aspoň, než to napsala, nebo na to nebyl čas, tak si vycucala článek z prstu?

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře