Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyFitness náramek LG FB84, který vám pomůže zhubnout, je v prodeji. Jaká...

Fitness náramek LG FB84, který vám pomůže zhubnout, je v prodeji. Jaká je cena?

Na českém trhu se začal prodávat chytrý náramek LG FB84, který vám umožní pohledem na zápěstí zkontrolovat vaši denní aktivitu, spálené kalorie či ušlé kroky. Po spárování s chytrým telefonem vás navíc bude i informovat o příchozích hovorech či SMS zprávách.

LG FB84 přesně měří ušlé či uběhnuté kroky a celkovou uraženou vzdálenost prostřednictvím akcelerometru, který zaznamenává pohyb hned ve třech osách. Zabudovaný výškoměr zase podává informace o převýšení. K náramku je také možné připojit měřič tepové frekvence. Z těchto všech údajů LG FB84 vypočítává množství spálených kalorií. V průběhu dne tak můžete sledovat, jak se vám daří plnit stanovené limity.

Funkce náramku se dále rozšíří po spárování se smartphonem přes Bluetooth 4.0 a nainstalování aplikace LG Fitness, která je kompatibilní se systémy iOS 6.0/Android 4.3 a jejich vyššími verzemi. Náramek poté upozorňuje uživatele na příchozí hovory i SMS zprávy. LG FB84 vám dokonce umožní ovládat právě přehrávanou hudbu. Samozřejmostí je i funkce hodin a budíku. Využít můžete také další aplikace třetích stran.

LG-FB84_02

Informace jsou uživateli podávány přes jednobarevný dotykový OLED displej s rozlišením 128 × 32 bodů a úhlopříčkou 2,3 cm. Pro jeho probuzení stačí natočit zápěstí. Náramek se dá ovládat také pomocí velkého podsvíceného tlačítka vedle displeje.

Plně nabitá baterie dokáže zásobit náramek energií až na 5 dní v případě vypnutého rozhraní Bluetooth a 2 až 3 dny se zapnutým Bluetooth. Celková váha činí přibližně 50 gramů.

Chytrý fitness náramek LG FB84 je k dostání v černé barvě za cenu 2 490 Kč včetně DPH. K dispozici jsou tři velikosti – nejmenší velikost S, střední M a největší L.

LG-FB84_01

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře