Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyFitbit Ionic: adidas Edition jsou chytré hodinky určené pro běžce

Fitbit Ionic: adidas Edition jsou chytré hodinky určené pro běžce

Bylo oznámeno datum zahájení prodeje chytrých hodinek Fitbit Ionic: adidas edition. Nový model přináší všechny známé funkce pro zdraví a kondici loni představených Ionic, které však navíc obsahují unikátního virtuálního adidas kouče ve speciální aplikaci.

Ta obsahuje šest druhů cvičení zaměřených na běh, které uživatelům pomůžou zlepšit fyzičku, sílu a flexibilitu. Každé z těchto cvičení bylo navrženo týmem adidas expertů s dlouholetou zkušeností a soustředí se na základní pohyby, u kterých bylo zjištěno, že pomáhají běžcům a sportovcům dosáhnout svých výkonnostních cílů. Aplikace adidas Train díky tomu nabídne důkladného kouče pro vedení každé série pohybů tak, aby docházelo ke všem krokům správně.

Nová edice hodinek  dále obsahuje dvoubarevný sportovní řemínek Ink Blue/Ice Gray v kombinaci s hliníkovým pouzdrem v Silver Gray barevné variantě i adidas ciferník dostupný ve čtyřech barevných kombinacích.

Chytré hodinky Fitbit Ionic: adidas edition již lze předobjednat na stránkách www.fitbit.com. V České republice budou dostupné začátkem dubna za doporučenou cenu 8 490 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře