Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyFishing Hook: Zachytejte si ryby v pohodlí vašeho domova

Fishing Hook: Zachytejte si ryby v pohodlí vašeho domova

Rybářská sezóna dávno skončila. Vysedávání u břehů rybníků a řek vystřídaly fronty u kádí s kapry před obchodními domy. Ven se už nikomu nechce, vždyť tam mrzne, až praští. Pokud však na ryby chodíte rádi, máme pro vás hru, díky níž kvůli rybám nebudete muset z domu. Jmenuje se Fishing Hook a stáhnout si ji můžete do svého Androidu.

Fishing Hook je zábavný simulátor rybaření. Prostě v ní nahodíte a pak čekáte, až vám nějaká ryba zabere. Na což obvykle nečekáte tak dlouho, jako ve skutečnosti, aby to bylo zábavné.

Jako další přijde na řadu vytažení ryby. To už je delikátnější záležitost, protože ryba s sebou mlátí a chce se z vašich spárů vymanit. Prut se proto napíná a tancuje do všech stran. Zdali ho zkrotíte, záleží čistě na vašich rukách.

Příjemné je, že Fishing Hook je k dispozici ke stažení zdarma. A jako málokterá free-to-play hra nevyžaduje připojení k internetu. Tak si to na rybách pěkně užijte.

[appbox googleplay com.mobirix.fishinghook]

2_fishing_hook

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře