Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyTo je faux pas! Nokia na Twitteru píše fanouškům Fuck you

To je faux pas! Nokia na Twitteru píše fanouškům Fuck you

Oblíbený výrobce mobilních telefonů je na sociálních sítích velmi aktivní a oblíbený, a to hlavně kvůli humorným zprávám adresovaným konkurenci, u kterých se člověk dokáže nejednou zasmát. Tentokrát to ale úplně nevychytal.

Na Twitteru novozélandského zastoupení bývalé mobilní jedničky se v minulých hodinách objevila zpráva, která spoustu příznivců Nokie urazila. Zněla totiž „Fuck you“.

Tweet byl samozřejmě okamžitě odstraněný a ve streamu se za několik minut objevila omluva. Prozatím se neví, co se vlastně stalo a proč se vulgární vzkaz na profilu vůbec objevil. Možností je několik.

Spekuluje se, že se profil novozélandského zastoupení stál obětí hackerů. Mohlo se ale také jednat o pomstu uraženého pracovníka a možné je i to, že si správce profilu prostě jen neuvědomil, že netweetuje ze svého soukromého účtu.

Nokia má v každém případě z ostudy kabát.

fuck

Zdroj: 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře