Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůNovinkyFacebook vás donutí stáhnout si další aplikaci navíc

Facebook vás donutí stáhnout si další aplikaci navíc

Největší sociální síť na světě se rozrůstá o další aplikaci, která vás po vzoru Messengeru nebo Groups bude nutit ke své instalaci. Jedná se o titul Moments.

Moments slouží k automatickému ukládání fotografií do soukromých alb na Facebooku (Photo Sync) a jejich následné upravování. Ve své podstatě se jedná o funkci, kterou nabízí například Dropbox nebo Google Fotky.

Nutnou součástí vašeho zařízení, alespoň pokud budete chtít využít služby Photo Sync, se Moments stane už 10. ledna příštího roku.

Důvodem tříštění služeb Facebooku je jednoduchý. Tato sociální síť se již rozrostla do obludných rozměrů, kvůli čemuž je velmi náročná na výkon i spotřebu. Facebook se tedy některé nové funkce snaží přesunout na jinou aplikaci.

Jak se vám tato novinka líbí? Dejte nám vědět v diskuzi.

facebook-moments-1 facebook-moments-2 facebook-moments-3

Zdroj: Engadget

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Jeste ze mam rootnuty telefon a mam z nej vyhazene zbytecnosti. facebook tam zabiral pomerne dost mista v nekolika ruznych aplikacich. mobilni fb nemam a nechci

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře