Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyFacebook Messenger používá měsíčně 800 milionů uživatelů

Facebook Messenger používá měsíčně 800 milionů uživatelů

Největší světová internetová sociální síť Facebook oznámila, že její Messenger, tedy samostatná služba pro zasílání neveřejných zpráv, má 800 milionů uživatelů na celém světě. Od listopadu loňského roku tak jejich počet vzrostl o více než 300 milionů.

Jedna z nejpopulárnějších mobilních aplikací prošla v posledních měsících intenzivním vývojem. Dočkala se nástroje na rozpoznávání obličejů Photo Magic, podpory videohovorů a jednoduchých her, přibyly do ní velmi zajímavé možnosti přizpůsobení vzhledu, nebo funkce umožňující posílat či přijímat platby. A na cestě jsou další zajímavé a užitečné novinky.

Facebook letos zavede třídění kontaktů do skupin, odstraní nutnost propojení Messengeru s konkrétním telefonním číslem (stejně tak, jako nyní nemusíte mít účet na Facebooku, abyste mohli Messenger používat, nebudete muset ani určovat, s jakým telefonním číslem aplikaci spojíte), bude pokračovat v testování virtuálního asistenta M a očekávat jistě můžeme i další inovace.

800

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. LOL .. tak ne asi, kdyz k instalaci tyhle sracky lidi nutej .. dobrovolne bych si to nikdy nenainstaloval

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře