Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyFacebook Messenger má vlastní webovou stránku. Vypadá podobně jako na mobilech

Facebook Messenger má vlastní webovou stránku. Vypadá podobně jako na mobilech

Již dříve došlo k oddělení zpráv od zbytku sociální sítě na mobilních zařízeních a nyní přichází Messenger samostatně také do webových prohlížečů. Znamená to, že se můžete přes stránky messenger.com přihlásit ke svým zprávám, aniž byste byli přímo na Facebooku.

Uživatelé po zalogování získají k dispozici veškeré funkce známé z mobilních aplikací či webového facebooku. Ať už jde o chatování s jednotlivci nebo v rámci skupiny, zasílání smajlíků a samolepek.

Pokročilé funkce a doplňky ale zatím chybí. Momentálně nelze volat ani nahrávat hlasové zprávy. Podporovány nejsou ani žádné aplikace třetích stran, ale to by se brzy mělo změnit.

Zajímavé je ovšem to, že „kecálek“ umí upozornit na příchozí zprávy přímo na pracovní ploše, takže uživatel nepřijde o žádné důležité konverzace. Funkci najdete v Nastavení (Settings) pod Turn on/off desktop notifications.

Pokud chcete webový Messenger vyzkoušet, není nic jednoduššího než přejít na stránku messenger.com a přihlasit se údaji, které používáte ve svém facebookovém účtu.

messenger.com_-798x310

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. To jsou dementi .. kdy jim konecne dojde, ze lidi nechteji messenger .. na co mit tisic aplikaci (webu), kdyz to vsechno drive slo v ramci jedne. 🙁

    • Naprostý souhlas! Navíc u starších telefonů s androidem strašně zpomaluje celý systém . Mám xperia ARC S a hned po tom co přehraji celý software a nainstaluji messengera tak telefon, neotevře zprávy ani volání do 8 vteřin. Kdyby na to vůbec nehrabali byl by klid.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře