Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyFacebook Messenger bude součástí Windows Phone 8.1

Facebook Messenger bude součástí Windows Phone 8.1

Aplikace Facebook Messenger, pomocí které lze snadno komunikovat na sociální službě Facebook, se stane součástí připravované verze operačního systému Windows Phone 8.1 (Blue). Informuje o tom zahraniční server wmpoweruser.com.

Není žádným tajemstvím, že Microsoft v nové verzi své mobilní platformy zruší veškerou integraci sociálních sítí a bude k nim bude možné přistupovat pouze přes oficiální aplikace. Nejbolestněji změnu pocítí uživatelé Facebooku, který je se stávající verzi operačního systému nejvíce provázaný.

Pro správu nejnavštěvovanější sociální sítě současnosti bude nově sloužit předinstalovaná aplikace Facebook, upozornili na to nedávno vývojáři, kteří mají k dispozici preview verzi nástrojů SDK.

Podle nejnovějších zpráv serveru wmpoweruser.com se pak součástí nového systému, který je charakteristický svými „dlaždicemi“, stane také chatovací Facebook Messenger.

Jeho dostupnost pro Windows Phone byla oznámena na veletrhu MWC, kde vystoupil za Microsoft Joe Belfiore.

9aKRKNQ_thumb

7fpkthG_thumbZdroj: WMPoweruser

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře