Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyExterní baterie T6 power ME III s kapacitou 10 400 mAh dobije...

Externí baterie T6 power ME III s kapacitou 10 400 mAh dobije smartphone kdekoliv a kdykoliv

Živá hudba, čerstvý vzduch a několikadenní odpočinek ve víru zábavy. Na to lákají letní open air festivaly všech žánrů. Většina z nás si ale nedokáže představit ani den bez svého mobilu, tabletu a dalších elektronických společníků. A zásuvku pro zasunutí nabíječky aby člověk na těchto akcích pohledal.

Řešením je vybavit se záložním zdrojem energie, který připojíte k přístroji a můžete začít nabíjet. V tomto ohledu by se mohla vaším ideálním společníkem stát externí baterie T6 power ME III s kapacitou 10 400 mAh, což je až osmkrát více než běžná kapacita akumulátoru chytrého telefonu. Díky rozměrům 93 × 71 × 29 mm a hmotnosti 246 gramů ji lze vzít kamkoliv s sebou a mít ji připravenou pro nabíjení vašich miláčků mimo dosah civilizace.

Vybavena je dvojicí USB portů, takže může nabíjet dva přístroje současně. Kapacita baterie je 10 400 mAh a maximální proud 3,1 A (k dispozici jsou dva USB porty s proudem 1 A a 2,1 A).

Praktickým vybavením T6 power ME III je pětistupňový LED ukazatel zbývající energie. Ten se nachází na horní straně baterie a ovládá se přidržením funkčního tlačítka, které rovněž zapíná a vypíná LED svítilnu. Příslušenství baterie T6 power ME III tvoří micro USB kabel a užitečný chranný obal.

Externí baterii T6 power ME III lze prostřednictvím e-shopu společnosti batteryshop zakoupit za cenu 1095 korun s DPH.

T6ME0003

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. 8 krát více než běžná kapacita akumulatoru chytrého telefonu.Který chytrý mobil má kapacitu 1250mah???Nehledě že celá kapacita 10400mah se stejně nevyužije.Takže řekněme když má mobil kapacitu baterie 3000mah,tak jí dobijete tak dva a půlkrát.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře