Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyExpobank má novou verzi mobilní aplikace pro bezpečnější platby na internetu

Expobank má novou verzi mobilní aplikace pro bezpečnější platby na internetu

Od dnešního dne mohou klienti Expobank CZ pomocí uživatelsky přívětivé mobilní aplikace potvrzovat platby kartou u internetových obchodníků, kteří využívají pokročilé zabezpečení 3D Secure. Navíc lze v mobilní aplikaci kdykoliv a odkudkoliv spravovat karty nebo schvalovat operace uskutečňované v internetovém bankovnictví. Ověření provádějí klienti skenem obličeje (Face ID), otiskem prstu (Touch ID) nebo zadáním PIN kódu. Expobank CZ je úspěšnou českou bankou s 29letou historií na zdejším trhu. Její vlajkovou lodí v oblasti osobního bankovnictví je běžný účet NEO nabízející nejen vedení účtu zdarma, ale také atraktivní úrokovou sazbu pro vklad bez omezení jeho délky a výše a zdarma výběry z bankomatů v České republice a zahraničí.

Nová mobilní aplikace od Expobank CZ přináší vedle potvrzování karetních transakcí na internetu celou řadu výhod pro pohodlné ovládání platebních karet vydaných Expobank CZ a další on-line operace. „Mezi nejatraktivnější funkce patří hlavně možnost ihned zablokovat a odblokovat kartu, nastavovat finanční limity pro platby a výběry hotovosti, měnit PIN kód karty či kartu aktivovat. Rozšiřujeme tak naši nabídku digitálního bankovnictví a zároveň ještě více zvyšujeme úroveň bezpečnosti a pohodlí pro naše klienty,“ uvedl Přemysl Valouch, ředitel oddělení Personálního bankovnictví Expobank CZ.

S aplikací se rovněž lze prostřednictvím bezpečného ověření přihlásit do internetového bankovnictví a jednoduše schvalovat platební příkazy a další zde zadané požadavky.

Mobilní aplikace Expobank CZ pro operační systém iOS je zdarma ke stažení na App Store a pro její používání je potřeba ji nejdříve aktivovat v internetovém bankovnictví. Klienti s operačním systémem Android si mohli stáhnout autorizační aplikaci Expobank CZ již dříve.

Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Article with a deep knowledge and well-staged. I have visited your website. It is very interesting and impressive. Thanks for sharing with us such a great article. I want to come again. Please update.
    vin lookup

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře