Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyDo World of Tanks míří výkonný tank Sturmpanzer VI Sturmtiger. Ale jen...

Do World of Tanks míří výkonný tank Sturmpanzer VI Sturmtiger. Ale jen na týden

Aktivity spojené s výročím se zvyšují opravdu raketovým tempem, vzhledem k blížícímu se srpovému 10. výročí World of Tanks. Vývojáři nyní upřesnili, že Act III představí zábavný a časově omezený herní režim zaměřený na poměrně speciální a široce žádaný Sturmpanzer VI Sturmtiger.

Běh na dlouhou trať

Už v roce 2015 začali vývojáři uvažovali o přidání Sturmtigeru do hry, ale vzhledem ke svým jedinečným vlastnostem se v technologickém stromě nenašlo opravdu přirozené řešení. Ten tank je prostě mohutný, silný a opravdu jiný.

Hráči to však i nadále požadovali, ale nikdy k tomu nedošlo. O několik let později stále pro tento tank není ve hře místo, aby zapadl do vývojového stromu, ale to neznamená, že ho nelze do hry vložit.

Opravdová bestie

Sturmtiger je úžasný kus historie vojenských vozidel, ale samotné vozidlo v reálném životě je poněkud nevyvážené, což velmi ztěžovalo přirozené začlenění do naší hry,“ uvedl Dmitriy Trofimov, herní designér pro World of Tanks.

„Jeho brnění by bylo srovnatelné s úrovní VII nebo VIII, ale jeho ráže zbraně … no, je to něco zvláštního. Ráže 38 cm je prostě něčím opravdu unikátním.“ Je nutné dodat, že Němci vyrobili Sturtigeru pouhých 18 kusů.

Tato zbraň německého dělostřelectva úrovně X vybočuje ve všech ohledech. Sturmtiger si však zachovává ničivou palebnou sílu, která je typická pro vozidla nejvyšší úrovně, a zvyšuje ji na jedenáct.

Tato kolosální zvířata budou bojovat v týmech po 10 na 5 různých mapách: Ensk, Widepark, Tundra, Mines a Airfield. Herní režim Crouching Sturmtiger bude k dispozici pouze po dobu jednoho týdne, od 17. června (tedy od zítra) do 24. června.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře