Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyEvolveo SupremeBeat C5: Stereo reproduktor s 360° prostorovým zvukem

Evolveo SupremeBeat C5: Stereo reproduktor s 360° prostorovým zvukem

Bezdrátový přenosný prostorový reproduktor SupremeBeat C5 poskytuje celkový výkon 24 W a přehrává hudební soubory nejen ze vzdáleného připojeného zařízení, ale díky integrované čtečce i z microSDHC karty.

Dle výrobce je přenášený zvuk zpracováván digitálním signálovým procesorem DSP. Dvojice 48mm dynamických neodymových 12W reproduktorů a pasivní basové zářiče podporující systém X-Bass Sound by pak měly zajistit výrazný zvuk s plnými basy a čistými výškami.

Rotační ovládání hlasitosti a funkce pro přehrávání se nacházejí na vrchní části reproduktoru. Repráček lze také samozřejmě ovládat přímo ze spárovaného zařízení. Díky svým kompaktním rozměrům (75 × 75 × 195 mm) a hmotnosti (550 g) si SupremeBeat C5 zachovává vysokou mobilitu.

Evolveo SupremeBeat C5 se páruje s vybraným zařízením podporujícím Bluetooth 4.1 včetně starších verzí. Vestavěná baterie s kapacitou 5 200 mAh má zajistit až 15hodinový poslech hudby. Automatické vypnutí reproduktoru po pěti minutách nečinnosti šetří baterii a prodlužuje dobu přehrávání. Dosah reproduktoru je standardních 10 metrů.

Pokud je SupremeBeat C5 spárován s mobilním telefonem, lze jej využívat i pro handsfree volání. Pro ovládání hovorů je k dispozici tlačítko pro příjem hovorů, regulace hlasitosti a vestavěný mikrofon.

Přenosný stereo reproduktor Evolveo SupremeBeat C5 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 1 590 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře