Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyEvolveo SportWatch M1S jsou smartwatch s vlastní SIM kartou i GPS modulem

Evolveo SportWatch M1S jsou smartwatch s vlastní SIM kartou i GPS modulem

Evolveo SportWatch M1S mají integrovaný slot pro vlastní SIM kartu a jsou schopny navíc pracovat i s klonem stávající SIM karty vašeho telefonu. Bez problémů tak můžete vyřizovat telefonní hovory nebo SMS. Mezi další přednosti hodinek patří integrovaný GPS modul, česká a slovenská lokalizace a mobilní aplikace Fit.

Chytré hodinky SportWatch M1S zaujmou na první pohled sportovním designem v černé barvě a barevným IPS dotykovým displejem velikosti 1,3 palce s rozlišením 240 × 240 pixelů. Vzhled displeje lze snadno měnit a vybírat můžete ze šesti přednastavených vzhledů ciferníku. Dotykové vládání displeje umožňuje nejen plně využívat jednotlivé sportovní režimy, ale také ovládat spárovaný telefon, přijímat a vyřizovat telefonní hovory a SMS zprávy.

SportWatch M1S mají slot pro vlastní SIM kartu a mohou pracovat zcela samostatně bez propojení s chytrým telefonem. Do slotu lze umístit i klon vaší stávající SIM karty a nemusíte tak mít svůj mobil u sebe. Telefon pak stačí přepnout do režimu „letadlo“ a jen s hodinkami vyrazit „do světa“.

Hodinky umí sledovat celodenní aktivity jako je výpočet spálených kalorií, pomocí krokoměru ušlou vzdálenost a průměrné tempo, v noci měření kvalitu spánku. Ve sportovním režimu využijete funkce měření tepu, výpočet aerobní zóny, trasování pohybu nebo třeba přehledné statistiky za všechny jednotlivé aktivity až rok zpětně. SportWatch M1S nabízí i vlastní integrovaný plnohodnotný GPS modul a integrovaný měřič atmosférického tlaku, kompas a výškoměr.

Mobilní aplikace Fit, kterou lze stahovat zdarma, nabízí mnoho funkcí pro spolupráci hodinek s chytrým telefonem. Můžete například nastavit, jaké notifikace budete chtít na hodinkách vidět, například zprávy z Messengeru nebo WhatsAppu. Samozřejmostí je podpora českého a slovenská jazyka.

Dostupnost a cena

Chytré hodinky Evolveo SportWatch M1S jsou dostupné za 2 490 Kč včetně DPH. V nabídce jsou tři barevné varianty pásku (černo-šedý, černo-červený, černo-modrý).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře