Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyEVOLVEO Sigma T2: TV do PC a notebooku s jednoduchým nahráváním

EVOLVEO Sigma T2: TV do PC a notebooku s jednoduchým nahráváním

Novinkou v portfoliu produktů značky EVOLVEO je televizní tuner nové generace s podporou H.265/HEVC. Tento digitální přijímač pro PC nebo notebook umožňuje sledovat televizní signál, teletext a využívat EPG, dále podporuje funkci TimeShift a zvolené pořady snadno nahrává do počítače.

EVOLVEO Sigma T2 umožňuje příjem současného DVB-T vysílání a také nového vysílání formátu DVB-T2. Podporuje nový vysílací standard H.265/HEVC (High Efficiency Video Coding). Tento standard se vyznačuje úspornější kódováním, které snižuje datový tok při zachování srovnatelné obrazové kvality v porovnání s předchozím standardem H.264. Součástí dodávky je televizní anténa, ale připojení využívá standardní anténní konektor a lze tedy využít i stávající anténní připojení.

Jednoduché programovatelné nahrávání umožňuje zaznamenat vybrané televizní pořady přímo do počítače a přehrávat je později. EVOLVEO Sigma T2 podporuje funkci TimeShift, která umožňuje průběžný záznam televizního vysílání i jeho sledování v kterémkoliv nahraném místě, zatímco sledovaný program je ještě nahráván. Živé vysílání lze samozřejmě i pozastavit, přerušit a následně od místa přerušení opět spustit. Funkce EPG (Elektronický programový průvodce) nabízí dodatečné informace k mnoha programům a vysílaným pořadům.

Dostupnost a cena

Digitální přijímač EVOLVEO Sigma T2 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 890 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře