Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyEva Samková je tváří první TV reklamy značky Honor. V ČR se...

Eva Samková je tváří první TV reklamy značky Honor. V ČR se bude vysílat ode dneška

Značka mobilních telefonů Honor spouští svou první televizní kampaň v České republice. Její ústřední postavou je snowboardcrossová hvězda a olympijská vítězka Eva Samková.

Reklama byla natáčena ve švýcarském Saas Fee v náročných podmínkách ve výšce 3 500 metrů nad mořem. Je to zároveň první TV spot, ve kterém se Samková objevuje. „Je to tak, jde o moji první reklamu. Dost dobře si to nedokážu představit, až se uvidím v televizi, ale výsledek se mi líbí, tak se snad bude líbit i ostatním,” dodává česká sportovkyně.

Hlavní myšlenkou reklamy je, že největší výzvou v životě je překonat především sám sebe, což dokážou jen ti odvážní. Reklama tak reflektuje hlavní motto značky Honor „For the Brave“.

Cílem nové kampaně je posílení povědomí o značce Honor a její pozice na trhu s mobilními telefony. Podpoří také jasné vyprofilování firmy jako značky pro mladou generaci „digital natives“.

Spot vytvořila agentura Inspiro Solutions ze skupiny Kindred Group, ve spolupráci s produkční společností Pilotmedia. V televizi poběží od dnešního dne.

3

Zdroj: Honor

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře