Esonic MQ-L500 je powerbanka a diktafon v jednom


Esonic MQ-L500 je powerbanka a diktafon v jednom

Dvě zařízení v jednom. Tak by se daly stručně shrnout hlavní benefity powerbanky Esonic MQ-L500. Zatímco první funkce, zajistit dodatečný zdroj energie pro nabití mobilního zařízení, je zřejmá na první pohled, druhá funkce je důmyslně ukryta tak, aby nevzbudila žádné podezření.

Powerbanka Esonic MQ-L500 v atraktivním designu poskytuje dobíjecí kapacitu 3 000 mAh. Navíc obsahuje kamuflovaný mikrofon, který umožňuje skrytě pořizovat zvukové záznamy. Vestavěná paměť má kapacitu 16 GB a uchová až 570 hodin nahrávek. Soubory jsou přímo ukládány ve formátu MP3 a mohou být tedy přehrávány ihned, bez nutnosti další úpravy. Pro nahrávání je možné zvolit dva režimy, jeden je nepřetržitý, při druhém režimu se automaticky spouští nahrávání při detekci zvuku v okolí.

Kapacita baterie spolehlivě má zajistit nepřetržité nahrávání po dobu až čtrnácti dní a až sto padesát dní v režimu spouštění při detekci zvuku. Pořízený zvukový záznam je označen přesným datem a hodinou, což umožňuje chronologické utřídění velkého množství získaného materiálu a navíc zvyšuje věrohodnost důkazu. Zvuk je kódovaný ve standardu 64 Kbps.

Diktafon s powerbankou se snadno ovládá a nastavuje. LED informují uživatele o stavu baterie, ale během skrytého nahrávaní nejsou aktivní. Další předností zařízení jsou kompaktní rozměry (93 × 27 × 23 mm), nízká hmotnost (75 gramů) a celkem povedený design.

Cena a dostupnost:

Powerbanka se skrytým diktafonem Esonic MQ-L500 je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 2 832 Kč včetně DPH.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Esonic MQ-L500 je powerbanka a diktafon v jednom


  1. Dalibor

    Skvělý nápad s tou powerbankou 😉Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.