Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyEpic Games rozdává hry The End is Nigh a ABZU zdarma!

Epic Games rozdává hry The End is Nigh a ABZU zdarma!

Týden uběhl jako voda a tak tu máme další lákavou nabídku obchodu Epic Games Store. Ke stažení jsou opět dvě hry a obě jsou znovu zdarma. Pokud si je tedy uložíte do knihovny, už navždy zůstanou vaše, aniž byste za ně zaplatili byť jednu jedinou korunu.

Hra ABZU zavede pod mořskou hladinou, kde na vás čeká krásné vizuální dobrodružství. Jen co se pokocháte krásami korálů, je na čase jít víc do hloubky, a to doslova. Právě tam totiž čekají další výzvy a nebezpečí. Celé okolí je plně interaktivní a při exploraci vás nic nebude obtěžovat, vlastně ani příběh. Hra je postavena především na unikátním obrazovém zážitku a potěší fanoušky relaxačních titulů.

Druhou hrou zdarma je dobrodružná plošinovka The End is Nigh, v níž se hráč ujímá role Ashe, jedné z několika „věcí“, které „přežili“ pověstný „konec světa“. V kůži hlavního hrdiny budete bojovat se zmutovanými kreaturami a pomůžete mu najít si kamaráda.  Hra nabízí stovky levelů, mnoho miniher, speciální konce a spousty dalšího.

Obě hry si můžete aktivovat zdarma na tomto odkaze. Závěrem připomínáme, že k získání ABZU a The End is Nigh potřebujete účet na Epic Games Store.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře