Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyEnergy Music Box 1+je levný a snadno ho schováte do kapsy

Energy Music Box 1+je levný a snadno ho schováte do kapsy

Společnost Energy Sistem uvádí do prodeje nový bezdrátový mini reproduktor Music Box 1+. Novinka nabízí kompaktní provedení a tak se snadno přenáší, k jejím přednostem patří i nízká cena.

Nový repráček je vybaven 40mm širokopásmovým reproduktorem s výkonem 5 wattů a díky zadní pasivní membráně by měl nabízet slušnou zvukovou reprodukci. Alespoň tak to tvrdí výrobce. Music Box 1+ s rozměry 80 × 70 milimetrů snadno schováte do kapsy, kde o něm ani nebudete vědět, dokud ho nebudete potřebovat. Hmotnost je sympatických 120 gramů.

Snadné připojení ke zdroji hudby umožňuje bezdrátová technologie Bluetooth 4.1 s dosahem až 10 metrů, doplněná o 3,5mm audio vstup a slot pro paměťovou microSD kartu o velikosti až 128 GB. Součástí zařízení je také FM rádio s možností ukládání oblíbených stanic či zabudovaný mikrofon, jehož prostřednictvím lze snadno vyřizovat telefonáty. Nechybí ani dobíjitelný akumulátor s výdrží až šest hodin na jedno nabití.

Reproduktor Energy Music Box 1+ kryje nadstandardní tříletá záruka. Doporučená koncová cena činí 499 Kč včetně DPH.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře