Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyChytré náramky Evolveo FitBand v nových barvách a za zvýhodněnou cenu

Chytré náramky Evolveo FitBand v nových barvách a za zvýhodněnou cenu

Česká značka Evolveo rozšiřuje nabídku doplňků ke svým chytrým náramkům FitBand o náhradní pásky v atraktivních barvách a avizuje nové, pro zákazníky lepší ceny.

Chytré náramky řady FitBand můžete aktuálně koupit v rámci předvánočních slev za příznivější ceny. Nově jsou k nim navíc dostupné i originální náhradní pásky v atraktivních barvách, jako jsou modrá a oranžová pro FitBand B3 a pro FitBand B2 modrá, oranžová a růžová.

Náhradní pásky mají univerzální velikost a jsou vhodné pro nošení jak na levé, tak na pravé ruce. Výměna pásku je přitom snadná a zvládnout by ji měl každý uživatel. Současně s uvedením náhradních pásků dochází i k úpravě cen obou náramků. V případě modelu FitBand B3 začíná cena na 1 290 Kč, FitBand B2 bude možné zakoupit od 990 Kč.

Chytré náramky FitBand B3 (barevný displej) a FitBand B2 (černobílý displej) nabízí bohatou nabídku funkcí včetně monitoringu hodnot krevního tlaku a tepové frekvence. Jejich displeje mimo jiné zobrazují notifikace z mobilního telefonu, jako jsou příchozí hovory, zprávy nebo naplánované události.

Mezi funkcemi nechybí zmiňovaný monitoring hodnot krevního tlaku, měření tepové frekvence, kvality spánku, krokoměr nebo měření spálených kalorií a hodnocení celodenních aktivit. Oba náramky jsou také voděodolné, takže se s nimi můžete bez obav třeba vysprchovat.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře