Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyElectronic Beats představuje nové mobilní aplikace pro Android, iOS a Windows Phone

Electronic Beats představuje nové mobilní aplikace pro Android, iOS a Windows Phone

Mezinárodní hudební program Electronic Beats společnosti Deutsche Telekom představuje inovativní mobilní aplikace pro hudební fanoušky, které zcela mění způsob interakce s hudbou. Doslova na dosah jednoho kliknutí přináší oblíbené interprety, exkluzivní Djské mixy, rozhovory i žhavé novinky z hudební scény.

Aplikace jsou určeny pro zařízení s operačními systémy iOS, Windows a Android a ke stažení zdarma.

S Electronic Beats News mají fanoušci okamžité informace o novinkách na hudební scéně a Electronic beats Video představuje ucelenou kolekci videí ze série DVD Electronic Beats Slices včetně live videí z festivalů a rozhovorů s interprety.

Uživatelé mohou poslouchat živé záznamy z festivalů Electronic Beats a Djských mixů a vybrat si ze široké nabídky hudebních žánrů. Mezinárodní Djs a živá vystoupení světových interpretů a kapel jsou nyní na dosah doslova jednoho doteku, stejně jako nejžhavější objevy a novinky na hudební scéně.

Všechny mixy lze navíc jedním kliknutím sdílet, přidat do seznamu oblíbených nebo streamovat přes Apple AirPlay. Skrze Electronic Beats Radio si lze zakoupit lístky na akce Electronic Beats a mít je tak okamžitě po ruce ve svém smartphonu.

Electronic Beats Radio

Platba je jednoduchá a rychlá a zobrazí se v pravidelném vyúčtování. Aplikace pro operační systém iOS (iPhone a iPad) přináší do mobilních zařízení obsah populárních DVD série Electronic Beats Slices v jedné kompletní kolekci. Uživatelé tak mají přístup k více než třem stům videí zahrnující živé nahrávky z festivalů Electronic Beats včetně rozhovorů s interprety v dokonalé HD kvalitě. Aplikace umožňuje videa sdílet a filtrovat podle vlastních preferencí.

Další skvělou funkcí je „offline“ mód, ve kterém je možné uložit videa do seznamu oblíbených a podívat se na ně kdykoli offline nebo v pohodlí domova přes Apple TV. Aplikace umožňuje také nákup vstupenek na akce Eletronic Beats.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře