Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyEA filtruje hodnocení uživatelů mobilní hry Dungeon Keeper pro Android. Není to...

EA filtruje hodnocení uživatelů mobilní hry Dungeon Keeper pro Android. Není to fér, stěžují si hráči

Hráči vyčítají EA dlouhodobě chyby ve hrách, špatné kroky v platebních modelech a spoustu dalších věcí, které jim ztrpčují život. Nyní je namíchl také systém hodnocení, který je implementovaný do mobilní hry Dungeon Keeper.

Podobně jako většina ostatních titulů, tak i remake počítačové klasiky Dungeon Keeper, v němž se stáváte zlým vládcem podzemí, vám po čase vyzve k tomu, abyste ho ohodnotili.

Pokud se rozhodnete hře udělit pětihvězdičkové hodnocení, jste přesměrováni do Google Play. „Vyčůranost“ EA spočívá v tom, že když Dungeon Keeperu chcete přidělit jen jednu až čtyři hvězdičky, zobrazí se vám na displeji formulář, v němž ale lze zanechat pouze komentář, který je následně odeslán na servery EA.

Samozřejmě i nadále rovnou můžete navštívit Google Play a hře zanechat negativní hodnocení přímo v něm, ale už to pro vás znamená učinit pár kroků navíc, a o to EA právě jde.

Většinu lidí to od udělení negativních hodnocení odradí – účel splněn.

rateZdroj: AndroidPortal

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře