Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyDynabook Satellite Pro L50-G je firemní notebook s výdrží až 10 hodin

Dynabook Satellite Pro L50-G je firemní notebook s výdrží až 10 hodin

Dynabook oznamuje nový firemní notebook Satellite Pro L50-G, který představuje atraktivní přístroj se slušným hardwarem v lehkém provedení. Dle výrobce je novinka určena zejména zaměstnancům malých a středních podniků pro produktivní práci v kanceláři i na cestách.

Notebook Satellite Pro L50-G je založen na procesorech Intel Core 10. generace, které nabízejí dostatečný výkon, ale zároveň jsou i šetrné k baterii počítače. Ve výbavě nechybí ani podpora duálního úložiště kombinující SSD a HDD, nejnovější rozhraní Wi-Fi 6 či akumulátor s výdrží až deset hodin na jedno nabití.

Matný patnáctipalcový displej s antireflexní úpravou má rozlišení Full HD, tedy 1 920 × 1 080 pixelů. Notebook nabízí i řadu moderních možností připojení, včetně univerzálního portu USB Type-C, tří rozhraní USB Type-A a HDMI konektor v plné velikosti. Kromě Wi-Fi 6 umožňuje snadné a rychlé připojení k internetu či interní síti také gigabitový ethernet. Pro videokonferenční hovory, případně selfie fotografie, je zařízení vybaveno webovou HD kamerou. Účinné zabezpečení uložených dat pak zajišťuje možnost přihlášení pomocí biometrických funkcí s využitím čtečky otisků prstů (SecurePad) a autentizace obličeje. Zachování soukromí posiluje také posuvný kryt objektivu webové kamery.

Satellite Pro L50-G má štíhlé provedení s tloušťkou menší než 19,9 mm a hmotností 1,7 kilogramu. Počítač bude v Evropě dostupný od poloviny prosince. Doporučenou cenu pro český trh zatím neznáme.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře