Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyDvanáctiletá se pokusila otrávit mámu kvůli iPhonu

Dvanáctiletá se pokusila otrávit mámu kvůli iPhonu

Poklidným městečkem Boulder v Coloradu otřásl šokující pokus o vraždu! Teprve dvanáctiletá dívka se tam totiž začátkem března pokusila dvakrát otrávit svou matku, když se mstila za zabavení iPhonu.

První incident se stal 2. března. Dívka nalila matce do smoothie bělidlo. Ta ho ze sklenice cítila, ale nevěnovala tomu velkou pozornost a nápoj vypila. Zanedlouho se jí udělalo nevolno.

O čtyři dny později žena stejný zápach ucítila také z karafy s čistou vodou. V tu chvíli pochopila, že něco není v pořádku a obořila se na dceru, která nápoj připravila. Dívka se ke všemu neochotně přiznala a zdrcené matce nezbylo než kontaktovat policii.

Vyšetřovatelé holčinu obvinili z pokusu o vraždu prvního stupně a umístili ji do nápravného střediska pro mladistvé delikventy. Zůstává nejasné, z jakého důvodu matka dceři smartphone zabavila.

Současné děti stále více trpí závislostí na moderních technologiích. Nedávné průzkumy ukázaly, že si většina rodičů myslí, že na dětskou psychiku smartphony a tablety mohou mít negativní vliv.

po-550x330

Zdroj: KDVR

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře