Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyDva pohledy jsou lepší než jeden! Huawei P30 Pro získává video režim...

Dva pohledy jsou lepší než jeden! Huawei P30 Pro získává video režim Dual-View

Vybraní majitelé chytrého telefonu Huawei P30 Pro dostávají nový softwarový update. Ten přináší hned několik vylepšení a mimo jiné také netrpělivě očekávaný režim Dual-View, což je úplná novinka, která přináší nový pohled na snímání videa.

Dual-View umožňuje využívat dva zadní snímače pro záznam různých videí současně. V tomto režimu můžete současně nasnímat ultra širokoúhlý klip a záběr se zoomem. Nemusíte tedy vybírat mezi panoramatem a detailem, oba pohledy můžete pořídit zároveň. Funkce vypadá zajímavě, její atraktivitu nicméně trochu snižuje, že záznam má pouze Full HD rozlišení.

Nový update, který přináší EMUI ve verzi 9.1.0.153, obsahuje také aktuální bezpečnostní záplaty operačního systému Android datované k 1. dubnu letošního roku. Vítanou funkcí je i režim Okouzlení v aplikaci Fotoaparát, který oceníte upři focení selfies.

Závěrem dodejme, že nový update je zatím dostupný jen v Číně a Indii. Do České republiky se dostane zřejmě s několikatýdenním zpožděním.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře