Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyDurex: Unikátní mobilní technologie zlepšuje sexuální život

Durex: Unikátní mobilní technologie zlepšuje sexuální život

Jsme tak moc závislí na mobilních technologiích a internetu, že od nich zcela samozřejmě očekáváme i řešení pro naše intimní chvíle. Přitom někdy pomáhá telefon prostě vypnout.

Společnost Durex rozpoutala 3. března masové spekulace oznámením, že záhy, ve spolupráci se společností Siren Mobile, předvede průlomové technologické řešení, které zlepší sexuální život lidí po celém světě.

Z videa, které bylo včera zveřejněno, však páry, které se dobrovolně přihlásily na testování této technologie a které dychtily dát svému milostnému životu nový impuls, s překvapením zjistily, že odpovědí je prosté tlačítko, které měly celou dobu před očima – tlačítko „vypnout“.

Krom tohoto videa byl zveřejněn výzkum Durhamské univerzity, který odhaluje, jak má všudypřítomné využívání technologie vážné dopady na náš milostný život.

Stáváme se otroky technologie

Výzkumníci zjistili, že čtyřicet procent respondentů odložilo sex kvůli technologii, hlavně smartphonům a tabletům, přičemž jiní uvedli, že uspíšili sexuální aktivitu, aby mohli zase jít odpovídat na zprávy. Navíc se třetina zpovídaných párů přiznala k tomu, že přerušila sex, aby mohla vzít telefon.

Jedna účastnice průzkumu poznamenala: „Někdy jsme spolu v posteli, já sjíždím Facebook a on si zase surfuje na nějaké sportovní aplikaci; dobře si uvědomujeme, že doslova sedíme spolu v jedné posteli, a přitom žijeme v jiných světech.“ „Když si koupil první iPhone, říkávala jsem, že je to třetí osoba v našem manželství. Zuřivě jsem tuhle osobu nenáviděla, sedávala mezi námi a já ji fakt neměla ráda… spousta lidí ji bere jako třetí ruku,“ uvedla další žena.

Co dále zaznělo ve výzkumu:

„Já třeba toužím po sexu a on si toho možná ani nevšimne, protože se věnuje čistě svému telefonu.“

„V několika posledních měsících jsem se snažil zakázat jí používat telefon v ložnici… Teď se pokoušíme v ložnici jen spát, nebo se milovat.“

„Ona miluje technologie a nebudu vám lhát, miluje svůj telefonek. Někdy mi skutečně připadá, že se svým telefonem má vztah, ona ho miluje a nikdy se od něj na krok nevzdálí.“

„Ne že bych sex někdy oddalovala, ale už jsem nafingovala orgasmus, abych to urychlila a mohla se zase vrátit k práci.“

Zdroj: MSM

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Jeden pár gayů a jeden pár lesbiček.
    Několik Asiatů a negr. …
    a kde je sakra ladyboy?!!! ZA**ANÍ TRANSFOBOVÉ!!!!!!!!!!!!

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře