Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyApp Store má nový hit, tahovou strategii Sid Meier's Starships

App Store má nový hit, tahovou strategii Sid Meier’s Starships

Toužíte po dobrodružství, které z vás udělá velitele flotily a vyšle vás na cesty po galaxii? Tak to vaše oči zabloudily na ty pravé řádky! V App Store se objevila hra Sid Meier’s Starships a ta vám všechna vaše přání splní! 

Sid Meier’s Starships je sci-fi tahová strategie, která volně navazuje na konec hry Civilization: Beyond Earth. Vaším úkolem ve hře bude plnit jednotlivé úkoly, posilovat své flotily a vůbec civilizaci a bojovat proti vesmírným pirátům a dalším neřádům, kteří se snaží o opanování všech vesmírných galaxií.

Středobodem hry však nejsou jenom souboje s nepřáteli, ale také výstavba vaší základny, respektive nové civilizace. S ní si pak budete chtít podmanit celý herní svět. Nechybí ani diplomacie, či upgrady budov a jednotek, ale to je ingredience každé dobré strategie, kterou Sid Meier’s Starships určitě také je.

Sid Meier’s Starships je v současné době k dispozici hráčům na iOS a tak to také zatím zůstane. Port pro Android a Windows Phone ve výrobě není. Hra se v App Store prodává za necelých 15 dolarů.

[appbox appstore 880424461]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře