Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyDotykové tlačítko smartphonu HTC One S vás může přivést k šílenství

Dotykové tlačítko smartphonu HTC One S vás může přivést k šílenství [video]

HTC One S, prostřední model nedávno představené řady One, byl na český trh uveden na počátku měsíce. V řadě dalších zemí se už také prodává. Tento krásný kousek hardwaru s unibody tělem, výkonným procesorem Qualcomm S4 a velkým displejem, však trápí poměrně nepříjemná chyba.

Uživatele z různých koutů světa stále častěji trápí nahodilé přepínání mezi domovskou obrazovkou a náhledem pohotovostních obrazovek (dohromady jich je sedm). Pokud se této anomálii zkusíte zabránit stisknutím některého ze tří senzorových tlačítek, nebo dotykem obrazovky, telefon na čas přestane reagovat.

Některým lidem údajně pomáhá rychlé zamknutí a odemknutí telefonu, ale jen dočasně. Uživatelé se snažili přimět HTC k vysvětlení, to později uvedlo, že na nápravě pracuje. Uživatelé ale zatím přicházejí s vlastními teoriemi.

Tak například podle jednoho z nich se chyba projevuje hlavně v místech, kde je slabý signál. Pravděpodobně tak půjde o konflikt mezi frekvencí GSM a dotykových tlačítek.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře