Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyAndroid 4.1 Jelly Bean potvrzen! Před Googleplex dorazila nová socha

Android 4.1 Jelly Bean potvrzen! Před Googleplex dorazila nová socha

Za několik hodin začne očekávaná konference Google I/O, na níž internetový gigant představí své připravované novinky. A tak bylo jen otázkou času, kdy dodávka do parčíku před sídlem Google v Mountain View přiveze další symbolickou sochu – proskleného Androida vyplněného želatinovými bonbóny ve tvaru fazole.

O tom, že dnes v podvečer bude představena další generace Androidu, tak už nemůže být sebemenších pochyb. Vedle nové verze s mírně pozměněným GUI, vylepšenou klávesnicí a hlasovou asistentkou Majel (či jak se nakonec bude jmenovat), která bude mít za úkol konkurovat Siri od Applu, se na 99 procent dočkáme i představení prvního referenčního tabletu, který pro Google bude vyrábět Asustek.

Nepřehlédněte:

Prvním smartphonem s Androidem 4.1 Jelly Bean se stane Galaxy Nexus. První tabletem pak zmiňovaný sedmipalcový tablet Nexus 7.

Přímý přenos z Google I/O začíná v 18:30 hodin našeho času. Sledovat jej můžete zde.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře